📞 0904 608 006

Objednaj 3 tetovačky a získaš 10% zľavu / Doprava zdarma nad 20€

Po-So 8-18:00 | shop@rebelulu.com
docasne tetovanie Ako fungujú dočasné tetovania?

Ako fungujú dočasné tetovania?

Zaujíma vás, ako funguje dočasné tetovanie? Čítajte ďalej a dozviete sa všetko, čo ste kedy chceli vedieť o tom, ako sa dočasné tetovanie vyrába a ako funguje.

Dočasné tetovania sú všade! V predajných automatoch, vo Walmarte, v Happy Meals a na internetových predajniach. Od detí až po dospelých, ľudia všetkých vekových kategórií si každý deň nanášajú a odstraňujú dočasné tetovania. Na rozdiel od trvalých tetovaní sa dočasné vzory ľahko nanášajú a odstraňujú, takže ich môžete meniť tak často, ako sa vám páči.

Jedinou otázkou je: ako fungujú? A keď už sme sa k tomu dostali, ako sa vlastne dočasné tetovania vyrábajú? A vďaka čomu sa tak ľahko aplikujú a odstraňujú?

Dáme vám nápovedu… všetko je to o vrstvách!

Falošné tetovanie tvoria dve základné zložky: papier a obrázok. Nižšie popíšeme, ako jednotlivé vrstvy papiera a obrázku spolupracujú

Papier na dočasné tetovanie

Pokiaľ ide o to, ako dočasné tetovanie funguje, je dôležité najprv pochopiť, ako sa vyrába. Papierový prvok falošného tetovania tvoria tri vrstvy;

1. Podkladový papier

Táto časť dočasného tetovania vyzerá a pôsobí ako každodenný papier. Sú na nej vytlačené pokyny spolu s ďalšími propagačnými informáciami.

2. Silikónová uvoľňovacia vrstva

Vďaka nej je možné preniesť obrázok. Podkladový papier má na jednej strane silikónový povlak, na ktorý sa bude tlačiť dočasné tetovanie.

3. Prenosová fólia

Tá sa aplikuje na snímací povlak. Umožňuje, aby sa obrázok “skĺzol” z podkladového papiera a po aplikácii vlhkosti sa dostal na pokožku.

 

docasne tattoo Ako fungujú dočasné tetovania?

 

 

Obrázky dočasné tetovanie

Obrázkovú časť dočasného tetovania tvoria dve vrstvy: atrament a lepidlo.

1. Atrament

Ide o farby tvoriace dočasné tetovanie. Keďže falošné tetovanie sa nanáša na suchú pokožku a môže trvať až týždeň, farbivá v použitých atramentoch musia spĺňať prísne bezpečnostné požiadavky – rovnaké, aké musia spĺňať farbivá na potraviny, lieky a kozmetické prípravky.

Pred aplikáciou tetovania si určite preskúmajte výrobcu tetovania, aby ste sa uistili, že spĺňa bezpečnostné normy.

2. Lepidlo

Na farbivá sa nanesie tenká vrstva lepidla, aby sa zabezpečilo, že dočasné tetovanie zostane na pokožke a vydrží.

Odstránenie dočasného tetovania

Je čas odstrániť dočasné tetovanie? Jednoducho! Jednoducho ho potrite vatovým tampónom alebo mäkkou handričkou napustenou detským olejom alebo odstraňovačom očného make-upu. Na odstránenie dočasného tetovania môžete použiť aj obrúsky Tattoo Gone™, ktoré sú ešte účinnejšie, rýchlejšie a bez neporiadku.

Ako vidíte, pokiaľ ide o spôsob výroby, dočasné tetovania sú vyrábané s ohľadom na vašu bezpečnosť a pohodlie, takže vašou jedinou starosťou bude skombinovať tetovanie s obľúbeným oblečením.

Ďalšie spôsoby použitia dočasných tetovaní

Ak sa dočasné tetovania robia s ohľadom na bezpečnosť v popredí, môžu sa používať a aplikovať na rôzne druhy remesiel. Môžete ich pridať na svoj riad alebo ich dokonca použiť na vytvorenie krásnych blahoželaní.

Tak a je to! Toto sú rôzne vrstvy, z ktorých sa skladá dočasné tetovanie, a ďalšie spôsoby použitia, ktoré im môžete dať. Kto by si pomyslel, že sa toho toľko zmestí do jedného malého, zábavného výrobku?

 

-10%

špeciálne pre teba ????

Prihlás sa a získaj exkluzívnu zľavu a buď informovaná o našich najnovších produktoch a ponukách!

Nespamujeme! Ďalšie info nájdeš v našich pravidlách ochrany osobných údajov

-10%

špeciálne pre teba ????

Prihlás sa a získaj exkluzívnu zľavu a buď informovaná o našich najnovších produktoch a ponukách!

Nespamujeme! Ďalšie info nájdeš v našich pravidlách ochrany osobných údajov

-10%

špeciálne pre teba ????

Prihlás sa a získaj exkluzívnu zľavu a buď informovaná o našich najnovších produktoch a ponukách!

Nespamujeme! Ďalšie info nájdeš v našich pravidlách ochrany osobných údajov

Doprava zdarma

Na všetky objednávky nad €20

Doručenie zajtra

Všetky tatoo skladom v Košiciach

100% Bezpečný nákup

PayPal / MasterCard / Visa